אם עד היום הייתם משתמשים באופטימיזציה למחיר לקליק עבור הקמפיין שלכם, גוגל היו יכולים להגדיל את הצעת המחיר לקליק לגובה של עד 30% יותר מהצעת המחיר הגבוהה ביותר לקליק. העלאת הצעת המחיר הייתה יכולה לקרות במקרים שהיה סיכוי גבוה שהמשתמש יבצע המרה.

 

אופטימיזציה למחיר לקליק
אופטימיזציה למחיר לקליק

 

שינוי באסטרטגיה של הצעת המחיר לקליק

גוגל החליטו כי היום הם שמים לזה סוף ומסירים את ההגבלה שהגיעה ל-30% תוספת בהצעת המחיר לקליק. זאת מכיוון שישנם שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון כגון מיקום וקהל. לכן, מעתה לא תצטרכו לבצע התאמות להצעת מחיר בעצמכם, כל עוד תשתמשו באופטימיזציה למחיר לקליק.

גוגל ממליצים להמשיך ולהגדיר את ההתאמה של הצעת המחיר למכשירים הניידים והטאבלטים, וזאת מכיוון שהשימוש באסטרטגיה זו אינו כולל את חישובי ההמרות של המכשירים הסלולריים והטאבלטים.

 

ומה לגבי הצעת המחיר הידנית לקליק?
במידה ותשתמשו בהצעת מחיר ידנית לקליק במסגרת האופטימיזציה למחיר לקליק, גוגל ינסו לשמור על המחיר הממוצע לקליק נמוך יותר מהמחיר שהגדרתם. השימוש ברשת החיפוש, כמו גם רשת המדיה יאפשר לכם לקבל יותר המרות ולשמור על התקציב שהגדרתם בקמפיין ככל הניתן. כל זאת יבוצע באופן אוטומטי על ידי מערכת גוגל אדוורדס.

 

ומתי זה יקרה?
גוגל יתחילו לבצע את השינויים הללו בהדרגה, החל מתחילת יוני.

מושיק קלינמן
מושיק קלינמן מקדם אתרים בכיר

מושיק קלינמן, מקדם אתרים בכיר בחברת יויומדיה. מושיק אחראי על קידום האתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי עבור הלקוחות. כמו כן, מנהל את הקידום האורגני של הלקוחות והפרסום בגוגל.

כתוב לנו כאן

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק