ככה תשווק בפייסבוק באופן שיביא לך לקוחות


שיווק בפייסבוק

פיתוח קשרים עם לקוחות
פייסבוק מאפשר לך ערוץ תקשורת ישיר ומהיר עם לקוחות קיימים וחיזוק הקשרים עימם. כמו כן פיתוח קשרים עם לקוחות חדשים ויצירת ערוץ שיווקי ישיר איתם.

פילוח שוק אופטימלי
פרסום בפייסבוק מאפשר לפלח את השוק ולפרסם לקהל יעד מאוד ממוקד. פילוח השוק מתבצע על סמך קריטריונים שונים, למשל: מדינה, עיר, גיל, מין, מצב משפחתי ועוד.

מיתוג בפייסבוק
מיתוג העסק בפייסבוק על ידי דף אוהדים ופרופיל מקצועי, מאפשר לך ליצור את הרושם המבוקש של העסק שלך על לקוחות פוטנציאליים.

שיווק בפייסבוק -כך עושים את זה נכון


איך מודדים שיווק מוצלח בפיסבוק? לפי לייקים? לא! אנחנו מודדים קמפיין מוצלח בפייסבוק לפי הערך שהוא נותן ללקוח - כמה לקוחות באמת נחשפו והצטרפו לעסק שלכם דרך פייסבוק - זה המדד להצלחה שלנו.

שיווק בפייסבוק מאפשר לנו ליצור שיח פומבי עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, להעביר להם את המסר השיווקי שאנחנו רוצים, ולחשוף גם את החברים שלהם לשרותים שלנו.

שיווק בפייסבוק הוא שיווק ויראלי, כלומר שיווק מפה לאוזן או מהקלקה להקלקה. עסקים שמבוססים על שרותים מקצועיים אישיים לרוב מתאימים מאוד לשיטת שיווק זאת.

אנחנו כאן כדי לשווק את העסק שלך באופן שמותאם לך בצורה הטובה ביותר. ישנם ערוצים רבים לשיווק בפייסבוק חלקם חינמיים למשל - פרופיל מקצועי, דף אוהדים, קבוצה, ויש אופציות ממומנות כגון פרסום ממומן וסיפורים ממונים.

האם שיווק בפייסבוק מתאים לכולם?
התשובה היא לא! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לבדוק אם זו הדרך הנכונה ביותר הכדאית ביותר להשקיע את הכסף שלך.

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק