פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פתרון מקצה לקצה עבור פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, ליווי אישי משלב הרעיון, תכנון ואפיון האפליקציה, עיצוב ממשק משתמש ידידותי, פיתוח האפליקציה ועד לשלב השיווק והפצת האפליקציה לקהל יעד ממוקד.

 

פיתוח אפליקציות למובייל


רוצים לפתח את האפליקציה לפלטפורמות נוספות? למשל לאייפון?! יויומדיה מספקת פתרון מעולה גם עבור פיתוח אפליקציות לאייפון ולמכשירים מתקדמים נוספים.

שיווק אפליקציות לקהל ממוקד


פיתוח אפליקציה לאנדרואיד או אייפון מאפשר לך להישאר קרוב ללקוחות שלך בכל מקום. יויומדיה מספקת גם שרותי שיווק אפליקציות אנדרואיד, דבר חשוב לפחות כמו הפיתוח עצמו.

למה אתה רוצה לפתח אפליקציה?


אתה רוצה להרוויח כסף ממכירת האפליקציה? אולי לקבל לידים? אולי בכלל לשווק ולמתג את העסק שלך? בשורה התחתונה לפני שניגש לאפיון האפליקציה ניפגש איתה ונבין את המודל העסקי של האפליקציה, הוא זה שישפיע על תהליך האפיון העיצוב והפיתוח.

מפתח אפליקציות שהוא מהנדס תוכנה


הפרויקטים מתבצעים בפיקוח מהנדס תכנה ובביצוע מפתחי אפליקציות בעלי נסיון עשיר בפיתוח תוכנה, אפליקציות מסוגים שונים ושפות רבות.

עיצוב ממשק ידידותי למשתמש


ממשק ידידותי למשתמש הוא אחד הדברים החשובים ביותר בפיתוח האפליקציה, זה הדבר שיקבע האם הלקוחות הפוטנציאליים שלו ישתמשו באפליקציה או לא. אנחנו כאן כדי להתאים את ממשק האפליקציה ללקוחותיה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.