יעוץ שיווקי עם יויומדיה


יעוץ שיווקי

בחברת יויומדיה נשמח לספק לכם ייעוץ שיווקי מקצועי על מנת לשפר את תוצאות החברה בהיבטי החשיפה והגיוס של לקוחות חדשים, מיתוג החברה והאופן שבו היא נתפסת בשוק ואצל לקוחות פוטנציאליים בפרט. מטרתנו היא לחסוך לכם זמן ואנרגיה בכל הקשור לשיווק החברה שלכם ולספק לכם מענה לשיווק חברתכם וייעוץ שיווקי מלא, יישומו ומדידתו במסגרת התקציב שלכם. אנו מסתכלים על תהליך השיווק בראיה אסטרטגית ומסמנים דרך מוגדרת וברורה שמטרתה להשיג את יעדי החברה.

מה שמתאים לעסק אחד ממש לא מתאים בהכרח לעסק אחר וכמות האנרגיה והמשאבים שצריך להקצות בערוץ שיווקי ספציפי יכולה להשתנות מאוד בהתאם לתחום שבו החברה עוסקת. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומאתרים עבורך את ההזדמנויות ואת המקומות שבהם תוכל להשיג תוצאות טובות בפחות אנרגיה ומאמץ ומשאבים כספיים.

יצירת אסטרטגיה שיווקית מדידה


שיווק באינטרנט הינו תחום בפני עצמו והאינטרנט מלא באפשרויות שונות לשיווק העסק – קידום בגוגל (אורגני וממומן), שיווק ברשתות חברתיות (פייסבוק ולינקדאין), בניית אתרי אינטרנט ובלוגים, הקמת ערוץ יוטיוב לחברה, שיווק באימייל לרשימות תפוצה ועוד רבים... מה שמתאים לעסק אחד לא בהכרח מתאים לכם. בנקודה זו בדיוק אנו נכנסים לתמונה ומייעצים לכם באלו ערוצי שיווק להשתמש ומה מומלץ עבור העסק שלכם.

מטרתנו שהייעוץ השיווקי שנספק לכם יהיה מדיד ומוכוון תוצאות ולכן במסגרת בניית האסטרטגיה השיווקית שנבצע לחברתכם בהתאמה אישית נגדיר יעדים מדידים שיהוו עבורנו בקרה להצלחה ומימוש האסטרטגיה השיווקית ובשיתוף פעולה אתכם נעקוב אחריהם.

 

יצירת תשתית שיווקית


כל עסק וחברה צריכים תשתית שיווקים שמבוססת על כמה ערוצי שיווק איתנים. ככל שמספר ערוצי השיווק יהיה רב יותר וכל ערוץ שיווק יהיה איכותי יותר בפני עצמו העסק יהיה יציב יותר, חזק יותר ויקבל פניות באופן שוטף מלקוחות פוטנציאליים.

נשמח להיפגש לפגישת ייעוץ ראשונית.

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק