בניית אתרי אינטרנט לעסקים


בניית אתרים שעובדים

אנחנו בחברה בונים אתרים לפי עיצוב מותאם אישית ובצורה הנכונה ביותר.

בניית אתר אינטרנט הממתג את העסק
בניית אתר אינטרנט בעיצוב אישי, הממתג את העסק שלך ויוצר את הרושם שאתה מעוניין בלקוח הפטנציאלי שלך.

בניית אתרי שמניעים את הגולש לפעולה
אתר אינטרנט שמניע את הגולש לפעולה כגון יצירת קשר טלפוני או שליחת מייל הוא אתר אינטרנט שבנוי היטב ומאפשר לבעל האתר ליהנות מרווחים מהאתר שלו.

מחיר אטרקטיבי ותשואה גבוהה


בניית אתרי אינטרנט בעלי יחס המרה גבוה
אתר אינטרנט שמחזיר בגדול את ההשקעה בו צריך להיות אתר שגורם ללקוח פוטנציאלי שגולש באתר שלך ליצור איתך קשר כדי לעשות איתך עסקים.

בניית אתרי שמניעים את הגולש לפעולה
אתר אינטרנט שמניע את הגולש לפעולה כגון יצירת קשר טלפוני או שליחת מייל הוא אתר אינטרנט שבנוי היטב ומאפשר לבעל האתר ליהנות מרווחים מהאתר שלו.

בניית אתרים מקצועית


עיצוב אתר על ידי מעצב גרפי
עיצוב האתר מתבצע על ידי מעצב גרפי בהתאמה אישית לעסק, על מנת ליצור את חוות הדעת הרצויה על הגולש ולהניע אותו ליצור קשר עם בעל העסק.

תכנות אתר על ידי מהנדס תכנה
לאחר שסיימנו את העיצוב הגרפי של האתר וקיבלנו את אישור הלקוח, מהנדס תכנה יטפל בכל מה שקשור לתכנות האתר והעלאת האתר לרשת האינטרנט.

קידום בגוגל
קידום בגוגל הוא השלב הבא לאחר בניית אתר אינטרנט מוצלח. מטרת קידום בגוגל היא לחשוף את אתר האינטרנט לקהל לקוחות פוטנציאלי ממוקד ורלוונטי לעסק שלנו.

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק