שירות אמין, מענה מהיר ויעיל מהווים עבורנו ערכים חשובים מאוד

העדויות של הלקוחות שלנו מהוות עבורנו את אבני הדרך לכך שאנו בדרך הנכונה, היות וברור לנו שככל שהלקוחות שלנו מצליחים יותר כך חברת יויומדיה תמשיך להתחזק לגדול ולהתפתח.

שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!

cruise control logo

עומר אלמוג

מנהל חברת cruise control

cruise control

אני הגעתי לשי לפני 5 שנים שרק התחלתי לפתח אפליקציות. דיברתי לפני זה עם ארבעה ספקים ומה שכבש אותי אצל שי זה תחושת האמון. הוא היחידי שלא הבטיח לי כלום ובסופו של דבר התוצאות היו הרבה מעבר למה שציפיתי והרבה מעבר למה שאחרים הבטיחו לי. אני מודה לך שי על כל השנים האלה, הנאמנות שלי אליך היא חסרת תקדים, תודה!

logo_sm_web dogma

עידן משען

פיתוח אפליקציות

חברת dogma

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.

אילנה דריאל לוגו

ד"ר אילנה דריאל

דיאטנית קלינית

רגישות למזון

שי ואני מכירים כשנתיים. הוא לא הראשון שפניתי אליו אבל הוא בהחלט הראשון שכבש את ליבי. המקצועיות שלו ויכולות הביצוע הגבוהות הביאו לי תוצאות מעבר למה שציפיתי. תודה שי!

client-thelet

ניר פלד

שירותי בניה מתקדמים

תכלת

שי שיצא לי לעבוד איתו הוא בנה בשבילי את האתר שעוד מעט עולה לאוויר. איזו מקצועיות יש לו, והמון סבלנות. תמיד היית עם אוזן קשבת והסברת לי עד הסוף איך מכניסים תוכן ואין ספק שהאתר נראה פגז.

אייל שוורץ

אייל שוורץ

הדרכת הורים

אייל הורות

בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם שי.

eli miler logo

אלי מילר

שירותי סיעוד

nursing4u
רחלי אברג'יל ממליצה על יויומדיה

ברצוני להודות לך שי על הסבלנות שלך במיוחד איתי, המזל שלי הוא שהכרתי אותך. אתה ליווית אותי וממשיך ללוות אותי בפרסום העסק וחשוב לומר שכל מי שנכנס לאתר שלי אומר שאתה מקצועי, שהעיצוב יפה, נוח ופשוט להבנה. וכל לקוח שמגיע דרכך סוגר עסקה. זה הרגע שאני תמיד אומרת שהמחיר שלך הוא הכי שווה!!! מי שרוצה אתר מקצועי וטוב שיפנה לשי שאואט שיודע להדריך ולכוון נכון את הלקוחות שלו. המון תודה לך על הכל ומקווה שנמשיך בעבודה משותפת עוד המון שנים.

logo-fiberglass4u

רחל אברג'יל

מנכ"לית

fiberglass4u
הילה בארי אוליאל עדות

מעבר לזה שאני ויש עובדים ביחד, אני גם לקוחה של שי בקידום כבר חודשים ארוכים. שי מצטיין בשני הדברים הכי חשובים: שירותיות ומקצועיות.  מקצועיות הקידום מביא עבודה, מייצר לידים, שי משפר וממקד כל הזמן. שירותיות – כל פניה שלי נענית מיד, בחיוך, כל בעיה שהעליתי קיבלה פתרון מידי. תודה!

מרצים איכות לוגו

הילה בארי אוליאל

כתיבה שיווקית ועסקית

מרצים איכות

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

atz logo

אהרון צ'יסמדיה

עורך דין למיסוי נדל"ן

atz-law
אורן רדה המלצה

אני מאד מרוצה מהתוצאות עד עכשיו. ממוצע השיחות יציב ועומד על 3-5 שיחות ביום , אנחנו בדרך הנכונה, מקווה שיגיעו ימים שיהיה 6-10 שיחות ביום ( לא מחייב כמובן) ואז האתר יתחיל להיות חלק מסדר היום שלי, כל הכבוד, מקווה שנמשיך להתייעל, תודה !

אורן רדה לוגו

אורן רדה

אינסטלטור מומחה

אינסטלציה ושיפוצים
עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק