הקוד האתי שלנו


לא לוקחים כל פרויקט, אנחנו מתחייבים לקבל אך ורק פרויקטים שאנו סבורים שביכולתנו לספק במסגרתם ערך גבוה ללקוח. יש פרויקטים שנימנע מלקחת במידה ונגיע למסקנה שאנו לא מסוגלים לתת מענה אופטימלי ללקוח וזה יכול לקרות מסיבות שונות כגון חוסר תקציב מתאים, אי הסכמה לגבי היעדים והזמן להשגתם או תשתית לקויה של העסק במה שקשור למערך השיווק שלו וחוסר רצון לתקן אותה.

אין התחייבות ארוכת טווח מצד הלקוח ולעולם לא נחזיק אף אחד בניגוד לרצונו בהתקשרות איתנו.

תמיד נהיה הוגנים עם לקוחותינו ונפעל בשקיפות מלאה לצורך השגת מטרותינו המשותפות.

נעבוד עם בעלי המקצוע הטובים ביותר, בין אם מדובר על מתכנתים שנבחרים בקפידה, מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה ואנשי שיווק וקידום אתרים.

אנחנו מחויבים ללקוח ותמיד נעשה את המקסימום כדי לספק ללקוח את השירות האיכותי והיעיל ביותר, בכמות הגדולה ביותר.

בית אחד לשיווק העסק שלך באינטרנט ברמה הגבוהה ביותר


במקום לחלק את הפעילות השיווק שלך בין מספר חברות וכתוצאה מכך לבזבז זמן יקר על התעסקות בתיאום במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב בחילופי האשמות של מי לא עשה את העבודה שלו כמו שצריך, אנו מציעים לך לרכז את הפעילות השיווקית שלך אצלנו תחת קורת גג אחת ולחסוך בזמן, בתיאומים בין הגורמים ולתת לנו לטפל בכל מה שקשור לשיווק הדיגיטלי של העסק שלך ברמה הגבוהה ביותר.

 

testimonials

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק