פיתוח אפליקציות לאייפון

פתרון מלא לפיתוח אפליקציות לאייפון, החל משלב התכנון והאפיון, עיצוב האפליקציה, פיתוח האפליקציה ועד לשלב שיווק האפליקציה והפצתה למשתמשים ממוקדים.

פיתוח אפליקציות לאייפון ולפלטפורמות נוספות
פיתוח אפליקציות לאייפון וכן פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולפלטפורמות מובייל נוספות מאפשר לך להגיע ללקוחות שלך בכל רגע ולהיות איתם בכל מקום.

יויומדיה מספקת ללקוחותיה מענה חזק לפיתוח אפליקציות אייפון ונותנת מענה גם לשיווק האפליקציה בדרכים המתאימות ביותר.

פיתוח אפליקציות מקצועי


פיתוח אפליקציות לאייפון על ידי מהנדס תכנה
הפרויקטים מתבצעים בפיקוח מהנדס תכנה בעל נסיון עשיר בפיתוח אפליקציות מסוגים שונים.
אצלנו המקצועיות היא מעל הכל ולכן לפני התחלת הפיתוח ניפגש עמכם על מנת להבין את המודל העסקי של האפליקציה ועל מנת להכיר אתכם באופן אישי. לאחר מכן נתקדם לשלב האפיון ונצא לדרך ברורה.

עיצוב ממשק אפליקציה על ידי מעצב גרפי
עיצוב ממשק ידידותי, נוח, קל ויפה למשתמש על סמך האפיון על ידי מעצב גרפי.

פיתוח לאייפון - מחירים


פיתוח אפליקציה לאייפון במחיר הוגן
פיתוח אפליקציות אינו דבר זול, אך יחד עם זאת, אם יש לכם רעיון גדול אנחנו נדע לממש אותו במחיר הוגן ומשתלם. נסו אותנו!

מודל עסקי של האפליקציה
הבנתו של המודל העסקי של האפליקציה קריטי להצלחתה, אנו מחוייבים לסייע לכם למצוא את המודל העסקי שמתאים לכם ביותר. לפני היציאה לדרך והתחלת הפיתוח חשוב שתבינו שישנן דריכם רבות להשיג את מבוקשכם מהאפליקציה וחשוב לבחור בדרך הנכונה ביותר.

שיווק אפליקציית אייפון


שיווק האפליקציה למשתמשים ממוקדים
איך עושים את זה? תלוי מי קהל היעד. אפשר לשווק אפליקציה בפורומים רלוונטיים, אפשר לשווק אפליקציה על ידי סירטון ביוטיוב, במדיות חברתיות וישנן עוד דרכים רבות. הכל תלוי בתקציב ובקהל היעד.

שיווק אפליקציית אייפון זו מיומנות
מה שחשוב שתדעו הוא שפיתוח אפליקציה אינו נגמר בפיתוחה, לפעמים החלק הקשה יותר הוא דוקא שיווק האפליקציה וגם כאן אנחנו נכנסים לתמונה ונותנים לכם פיתרון.

פיתוח אפליקציות אייפון להצלחה


  1. בהתחלה מבינים את המודל העסקי, מאפיינים ורק אז מפתחים
  2. פתרון מעולה לשיווק האפליקציה לאחר פיתוחה

הרווח שלך מפיתוח אפליקציה ביויומדיה


  1. פיתוח אפליקציות לאייפון בפיקוח מהנדס תוכנה.
  2. פיתוח אפליקציות לאייפון בחברה מקצועית ואמינה.
  3. פיתוח אפליקציות לאייפון ולפלטפורמות נוספות תחת אותה קורת גג.

עדכונים, חידושים ועוד חידושים


רואים הצלחה? יש הורדות? מעולה, עליתם על דרך המלך. אבל למה לעצור כאן? אפליקציה מצליחה באמת היא יותר מאשר 'שגעון חולף'. כל האפליקציות שמצליחות למשוך משתמשים ולהישאר בסמרטפון שלהם לא לוקחות את ההצלחה כמובנת מאליה. כדי להמשיך את המומנטום חשוב להמשיך את ההשקעה. פתחו עדכונים, חידושים, הרחבות ואל תזניחו את המשתמשים – השקיעו בתמיכה טכנית ויציבות האפליקציה ומהירות תגובה. תנו למשתמשים חוויה חיובית והם יחזירו לכם בנאמנות.

נשמע כמו משימה מורכבת? קצת 'גדול עליכם'? אכן, שיווק אפליקציה אחת 'קטנטנה' בין אלפי ומאות אלפי אפליקציות היא עסק לא פשוט. אם תבחרו חברת פיתוח אפליקציות שיכולה לתת פתרון גם לשיווק האפליקציה תחת אותה קורת גג, שמכירה את האפליקציה שלכם מא' ועד ת', שנותנת לכם לא רק פיתוח אלא גם תמיכה, שיווק והולכת אתכם 'יד ביד' לאורך כל הדרך תוכלו לא רק לחסוך אנרגיה זמן וכסף - אלא גם להבטיח את מקומה של האפליקציה שלכם בדפי ההיסטוריה של עולם המובייל.