פיתוח אפליקציות לעסקים

עולם השיווק והפרסום הולך יד ביד עם התפתחות הטכנולוגיה, כל מדיום חדש שנוצר הופך לבמה שיווקית ואפליקציות אייפון, אנדרואיד ופייסבוק הן הדבר החם הבא, הפלטפורמה החדישה והעדכנית ביותר כיום.
פיתוח אפליקציות עסקיות ייחודיות לעסק שלכם מאפשר לכם להיכנס הישר אל הפרופיל האישי של לקוחות פוטנציאלים בפייסבוק, אל הסלולר של כל לקוח, להתחבר אליהם ולשמור על קשרים הדוקים, עניין, סקרנות ואינטראקציה תמידית.

 

 

פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד


סמארטפונים כמו האייפון ומכשירי האנדרואיד הם הדבר הבא העולם התקשורת והטכנולוגיה. פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד מאפשר לכם להיות בקשר רציף עם הלקוחות שלכם, לעדכן אותם לבי התפתחויות חדשות, מבצעים, הנחות, קמפיינים חדשים וכו'. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון מקרב אתכם ואת העסק שלכם צעד ענק לכיוון כינון מערכת יחסים עם הלקוחות שלכם, מעודד לויאליות ולוקח את המושג קשרי לקוחות לרמה חדשה.

 

פיתוח אפליקציות לפייסבוק


אפליקציות הפייסבוק הן אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך גולשים אל עבר העסק שלך. האינטראקטיביות הטבעית של הפייסבוק הופכת את הרשת החברתית למושלמת עבור שיווק בעזרת אפליקציה. פיתוח אפליקציות לפייסבוק מאפשרת לך "לתפוס" גולשים בעזרת האינטראקציה – משחק, שאלון, סקר, חידון ועוד אלפי אפשרויות אחרות. אם תציע פרסים, קופונים או הנחות ההצלחה מובטחת!

 

 

כל אחד יכול לפתח אפליקציה מוצלחת?


כדי לפתח אפליקציה בסיסית לא צריך ידע מעבר לקורס תכנות אפליקציות שכל אחד יכול ללמוד, בניית אפליקציות מקצועית היא ליגה אחרת לחלוטין, במיוחד כשמדובר בתחום של פיתוח אפליקציות לעסקים. האפליקציה חייבת להיות ממוקדת מטרה, מעוצבת ומאופיינת היטב לאור אסטרטגיית שיווק איתנה. החל מהקונספט דרך העיצוב ועד לשלב הביצוע, פיתוח אפליקציות לעסקים הוא לא עיסוק לחובבנים. אם אתה רוצה להוסיף אפליקציה למערך השיווק של העסק שלך חשוב מאוד למצוא חברת פיתוח אפליקציות עם הבנה עמוקה בתחום השיווק האינטרנטי, הפיתוח והקידום.

יש לי אפליקציה, מה עושים עכשיו?


עכשיו שיש לך אפליקציה מעולה לסמרטפון או לפייסבוק הגיע הזמן לשווק ולפרסם אותה. אפליקציות מטבען בנויות לפלח השוק הספציפי שלך ויש לשווק אותן לקהל היעד שלך. שיווק באינטרנט של אפליקציה מתבצע בעזרת מאמצי שיווק ייחודיים כמו אתרים שעוסקים בתחום,,, רשתות חברתיות, רשימות דיוור, עיתונות אינטרנטית, פורומים ועוד המון פלטפורמות אחרות. כמו כן, אפליקציה מוצלחת מאפשרת למשתמשים בה לחלוק אותה עם חברים כך שאם אכן נעשתה עבודה איכותית ותחזוקת האפליקציה ממשיכה להעניק ערך מוסף למשתמשים בה היא תפיץ את עצמה.

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק