הפוך את האתר שלך למצליח


פרסום בגוגל

חברת יויומדיה המתמחה במתן שירותי שיווק באינטרנט לבעלי עסקים, מספקת פתרון לפרסום מקוון באינטרנט עבור עסקים המעוניינים לקבל יותר תנועה ממוקדת של לקוחות פוטנציאלים דרך אתר העסק או החברה העומד ברשותם.

המומחיות שלנו היא פרסום עסקים בגוגל וקידום אורגני בתוצאות החיפוש במנוע החיפוש. כמו כן, מספקת החברה בניית אתרים פיקס לפי עיצוב ובהתאמה אישית למסרים העסקיים של הלקוח.

שירותי הקידום האורגני בגוגל כוללים עבודה מתמשכת על האתר בכדי להופיע בביטויים ממוקדים לבית העסק בעמוד הראשון בגוגל. נוסף על כך, ניתן לבצע גם פרסום בגוגל ולשלם רק עבור תוצאות. הפרסום בגוגל נועד לכל מי שמעוניין לקבל תוצאות כאן ועכשיו באמצעות תנועת משתמשים רלוונטית בלבד.

הכירו את הצוות מאחורי התמונה


שי שאואט מנכל החברה
שי שאואט מנכ"ל ומייסד החברה - YoYoMedia

מושיק קלינמן מקדם אתרים בכיר
מושיק קלינמן מקדם אתרים בכיר בגוגל

חן שדה מנהלת פרויקטים
חן שדה מנהלת פרויקטים ותיקי לקוחות

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק