שיווק באמצעות אפליקציה

אפליקציות הן הדבר החם ביותר בעולם הסלולר והרשתות החברתיות, יותר ויותר משתמשי סמרטפונים מורידים אפליקציות לסלולר שלהם מאי פעם עובדה שהופכת אותן לכלי שיווקי עם פוטנציאל אדיר. שיווק העסק שלך באמצעות אפליקציה יכול להגדיל את מאגר הלקוחות שלך משמעותית, לשמור על קשרי לקוחות יציבים עם לקוחות קיימים ולהזניק את העסק שלך קדימה.

 

למה דווקא אפליקציות?


לשיווק העסק דרך אפליקציות יש כמה יתרונות על פני אמצעי שיווק אחרים:

  • אינטראקטיביות – אפליקציות מאפשרות לך ליצור אינטראקציה עם הלקוח שלך ולא רק לשלוח לו מסרים שיווקיים 'יבשים'. אינטראקציה יוצרת מערכת יחסים בינך לבין הלקוח ומעודדת נאמנות למותג.
  • זמינות – אפליקציות סלולר זמינות ללקוח שלך תמיד, הן תמיד 'במרחק שליפה'. הזמינות הגבוהה של האפליקציה מאפשרת לך לתת שירות טוב יותר, לשווק מוצרים ושירותים חדשים ישירות ללקוח ולהישאר בתודעה שלו.
  • ויראליות – אפליקציות פייסבוק וסלולר מוצלחות במיוחד מפיצות את עצמן, ברגע שאפליקציה תופסת תאוצה היא יכולה להגיע לאלפי ועשרות אלפי משתמשים בשיטת 'חבר מביא חבר'. דרך ההפצה הוויראלית העסק שלך נחשף לכמות אדירה של לקוחות פוטנציאליים.

אפשר לפתח אפליקציה לכל עסק?


צוות פיתוח אפליקציות מקצועי ובעל ניסיון יוכל לקחת כל עסק ולבנות אפליקציה סביב המתווה השיווקי שלו בצורת משחק, חידון נושא פרסים, טריוויה, אפליקציית שירות והזמנה ועוד. עדיין לא גיבשתם אסטרטגיה שיווקית? חפשו חברת פיתוח העוסקת גם בשיווק מקוון, השידוך בין שני התחומים יבטיח לכם קמפיין אינטרנטי וסלולרי מצליח.

איך מעודדים שימוש באפליקציה שלך?


פיתוח אפליקציה מעולה היא כמובן רק השלב הראשון, חייבים לפרסם אותה ולמשוך משתמשים חדשים. אנשי שיווק מנצלים את פלטפורמות השיווק הקיימות ברשת כמו בלוגים, פורומים, שיווק בפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, דיוור מקוון ועוד.

שי שאואט
שי שאואט מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם נינג'ות :) בזמני הפנוי תמצאו אותי מטייל, מתאמן ושותה קפה בים.

כתוב לנו כאן

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק