קידום בגוגל הוא רק תוצר לוואי

אתם מכירים את זה שכל הזמן אומרים שגוגל מעדכנים את האלגוריתם של מנוע החיפוש? ושבגלל זה אתרים נענשים ושצריך כל הזמן להישאר מעודכנים. אז זהו שיש לי סוד בשבילכם זה לא כל כך נכון ואני אסביר למה אני מתכוון:

אני חושב שזו טעות להתייחס לכל עדכון באלגוריתם של גוגל כרעידת אדמה, צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולהבין שמה שמעניין את גוגל זה להציג את המידע האיכותי והמתאים ביותר לגולשים שלו. מה שמעניין את גוגל זה להציג את התוצאות הטובות ביותר למשתמש, אלה שיתנו לו את הערך הרב ביותר. גוגל מחליט אלו אתרים להציג על סמך פרמטרים רבים שחלקם משמעותיים יותר וחלקם הרבה פחות.

 

 

מהניסיון שלי אלה שלושת הפרמטרים החשובים ביותר:


  • כמות ואיכות הקישורים הנכנסים הרלוונטיים שמצביעים על דף האינטרנט
  • כמות ואיכות התוכן באתר אינטרנט
  • איכות הקוד של האתר

יש עוד מלא פרמטרים אך כאמור אלה שרשומים מעל הכי משמעותיים. כמובן שאפשר לכתוב המון על כל אחד מהפרמטרים האלה.

שימו לב למילה המודגשת בכל אחד מהפרמטרים הנ"ל – "איכות". אני אסביר למה אני מתכוון: אפשר להפציץ את האתר בקישורי זבל ואפשר להוסיף לאתר קישורים מפורומים רלוונטיים. כך גם אפשר לבנות את התשתית של האתר על קוד רעוע ואפשר לבנות את התשתית על קוד שמותאם לגוגל, אותו הדבר נכון גם לגבי מאמרים שכותבים בכלל ובפרט מאמרים שכותבים אשר יושבים באתר שלכם.

האלגוריתם של גוגל מנסה לזהות האם אתם נותנים ערך אמיתי לגולש. גם כאן ממש במאמר הזה זה בדיוק מה שגוגל בודק. האם השורות שאתם קוראים נותנים לכם ערך או שלא. ברגע שאתם נותנים באופן קבוע ערך אמיתי ואיכות אמיתית לגולש גוגל ירצה להציג את האתר שלכם באופן קבוע עבור מגוון ביטויים בעמוד הראשון.

 

שיווק באינטרנט כאסטרטגיה ארוכת טווח


בטוח שאתם מכירים את חשיבות הקידום בגוגל ויודעים כמה זה יכול להשפיע על העסק שלכם או החברה שלכם להיות במקום הראשון בגוגל, לכן זכרו אם תפנו לחברת קידום בגוגל שתבצעע עבורכם את העבודה מתוך אסטרטגיה ארוכת טווח אני מאמין שתרוויחו. זכרו – שיווק באינטרנט בכלל וקידום בגוגל צריך להתבצע מתוך אסטרטגיה לטווח ארוך שתבנה עבורכם כלי חזקק שמכניס לכם לקוחות באופן קבוע!

אז אם קיבלתם ערך אמיתי מהמאמר הזה שתפו אותו ברשתות החברתיות ובפייסבוק בפרט.

שיהיה בהצלחה!

שי שאואט
שי שאואט מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם נינג'ות :) בזמני הפנוי תמצאו אותי מטייל, מתאמן ושותה קפה בים.

כתוב לנו כאן

עדות של עומר אלמוג על יויומדיה
עומר אלמוג,

CruiseControl הפלגות וקרוזים בעולם

"שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!"
עדות של אלי מילר שירותי סיעוד
אלי מילר,

Nursing4U שירותי סיעוד ורווחה פרטיים

"בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם יויומדיה"
ד"ר אילנה דריאל
ד"ר אילנה דריאל,

דיאטנית קלינית, מומחית לרגישות למזון

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.
אודות
עו"ד (רו"ח) אהרון צ'יסמדיה,

משרד עו"ד מיסוי נדל"ן

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק